Mleko w proszku Bebilon

W pierwszym okresie życia dziecka prawidłowe żywienie jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju. Najlepszym pokarmem dostarczającym niezbędne składniki odżywcze i ochronne jest mleko kobiece. Ten wyjątkowy pokarm działa jak naturalna szczepionka. Nie zawsze udaje się karmienie wyłącznie mlekiem mamy, dlatego potrzebne są specjalistyczne mieszanki dla niemowląt i dzieci do lat 4. Naśladują one skład mleka kobiecego i są wzbogacane o odpowiednie składniki dedykowane maluchom z wyjątkowymi potrzebami.

Bebilon – opinie, porównanie

Bebilon jest znaną marką Nutricia oferującą mleko modyfikowane, cenioną wśród rodziców i lekarzy pediatrii. Wysokiej jakości mieszanki mleczne wytwarzane są według przebadanych receptur zgodnie z najwyższymi standardami produkcji i najnowszą wiedzą medyczną. W porównaniu z innymi producentami ma bardzo szeroką ofertę produktów i wielkości opakowań.

Które mleko Bebilon wybrać? Co zawiera Bebilon?

Skład każdej mieszanki jest starannie dopracowywany i dostosowany do wieku, potrzeb, dolegliwości dziecka. Mleka następne dostępne i popularne na rynku to Bebilon Advance Pronutra, Pronutra w płynie, Bebilon PROfutura CESARBIOTIK z probiotykiem i omega 3 dla dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie, Bebilon PROfutura DUOBIOTIK, ekologiczne mleka w proszku Bebilon BIO ze składnikami z certyfikowanych upraw, hydrolizat Bebilon PROSYNEO na odporność i wspomaganie układu pokarmowego z Bifidobacterium. Wybór mleka początkowego i następnego należy skonsultować z lekarzem pediatrą.

Mleko dla wcześniaków, mleko dla alergików, mleko na kolkę

Bebilon dla wcześniaków Nenatal Premium, Nenatal Home, Bebilon HMF. Dostępny jest też jako uzupełnienie diety Suplement Białka Bebilon.

Bebilon dla alergików: Bebilon pepti Syneo, Bebilon pepti DHA, Bebilon pepti MCT.

Specjalne mieszanki, gdy występują ulewania: Bebilon Nutriton, Bebilon AR. Na kolki i zaparcia Bebilon Comfort, Bebilon Bez Laktozy.

Promocja, Bebilon najtaniej – warto zwrócić uwagę na dodatki edukacyjne i próbki od Bebilon.

Gdzie kupić mleko Bebilon: apteki, drogerie, sklepy z żywnością – internetowe i stacjonarne.