Czy warto włączyć Bebilon do diety dziecka

Rozszerzenie diety malucha to zawsze wiele pytań rodzica. Po szóstym miesiącu większość mam rezygnuje albo całkowicie, albo częściowo z karmienia. Szuka się wówczas pomocnych produktów spożywczych, które pozwoliłyby na dalszy rozwój niemowlęcia. Taki artykułem może być mleko modyfikowane Bebilon, stworzone tak, żeby w pełni zabezpieczało potrzeby maleństwa w wieku rozwojowym. Na każdym opakowaniu znajduje się numer, który łatwo dopasować do wieku dziecka.

Skład Bebilon zaczerpnięty z wiedzy o mleku matki

Najlepszym pokarmem dla niemowlęcia jest mleko matki. Żeby mieć gwarancję tego, że dziecko otrzymuje tylko dobrze dobrane produkty spożywcze, koniecznie trzeba sięgnąć po te mleko modyfikowane, które inspirowane jest mlekiem matki. Bebilon ze sklepu internetowego ma tylko składniki naturalne, nie ma tam szkodliwych dla zdrowia malucha komponentów. Wzbogacony jest o witaminy i minerały, między innymi A, C, D czy jod i żelazo, magnez, kwas DHA. Odpowiednia zawartość tłuszczy pozytywnie wpłynie na mózg, da energię, obecność łatwo przyswajalnego białka daje szansę na równomierny rozwój mięśni, węglowodany umożliwiają na dobre samopoczucie każdego dnia.

Czym różni się Bebilon od innego mleka modyfikowanego?

Marka występuje na rynku już jakiś czas, daje jej to przewagę nad innymi firmami produkującymi mleko modyfikowane. Bebilon ma opatentowaną formułę, jest ona skuteczna w żywieniu dzieci, nie brakuje w niej zdrowych tłuszczy omega, o których często zapomina się w czasie podawaniu maluchowi jedzenia. W takim składzie niezależnie od rodzaju produktu można odszukać także probiotyki i prebiotyki odpowiedzialne za to, żeby jelita dziecka pracowały dobrze. Wartość odżywcza każdej przygotowanej dla niemowlęcia butelki jest zawsze na odpowiednim poziomie. Taka porcja jest właściwa do tego, żeby zostać pełnowartościowym posiłkiem, nie trzeba przygotowywać nic poza taką butelką. Jest to idealne rozwiązanie, gdy mama musi iść do pracy, a inny członek rodziny opiekuje się maluchem. Mleko modyfikowane jest szybkie w przygotowaniu i łatwo je podać.