Bebilon – w trosce o zdrowie dziecka

Od kilkudziesięciu lat eksperci marki troszczą się o jak najlepszą jakość żywienia najmłodszych. Praca kilkuset specjalistów owocuje ogromnym zaufaniem i popularnością wśród mam i lekarzy pediatrów. Formuły i receptury mleka modyfikowanego oferowanego przez Bebilon są ciągle ulepszane i odpowiadają najnowszym badaniom nad składem pokarmu kobiecego i potrzebom żywieniowym niemowląt i dzieci do 4 roku życia.

Co wyróżnia Bebilon

Szeroka oferta mlek następnych dopasowanych do wymagającej diety malucha na każdym etapie jego rozwoju. Produkty spełniają restrykcyjne normy jakości, określone prawem polskim i europejskim, a także wewnętrzne regulacje i normy firmy. Bebilon to nie tylko mleko w proszku, to również komunikacja z rodzicami i wspieranie w opiece nad maleństwem. Produkty są opisane w wyczerpujący sposób, istnieje możliwość skontaktowania się z konsultantem żywieniowym firmy.

Bebilon – produkty

W ofercie znajduje się kilka serii mlek następnych w opakowaniach różnej wielkości. Są to:

Bebilon Advance Pronutra 1-5, mleka odwzorowujące kompozycję mleka matczynego, bez dodatku oleju palmowego, z immunoskładnikami,

Bebilon Advance Pronutra w płynie 1-2,

Bebilon PROfutura CESARBIOTIK 1-2, unikalnych mlek dla dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie, wzbogacone o dobroczynne bakterie probiotyczne Bifidobacterium oraz DHA Omega 3,

Bebilon Profutura DUOBIOTIK 1-4, odpowiednie dla dzieci, które nie są karmione piersią

Bebilon BIO 1-2, ekologiczne mleka dla dzieci w łagodnej formule bio

Bebilon PROSYNEO HA 1 -3, wspierający układ odpornościowy, skomponowany ze shydrolizowanego białka, oligosacharydów GOS/FOS, omega 3 i bakterii Bifidobacterium breve.

Bebilon na specjalne potrzeby żywieniowe

Z myślą o najmłodszych borykających się z uciążliwymi dolegliwościami stworzono specjalistyczne mieszanki dedykowane.

Bebilon AR, Bebilon Nutriton w przypadku ulewania,

Bebilon Comfort 1-2 w przypadku kolek i zaparć,

Bebilon pepti Syneo, Bebilon pepti DHA/MCT dla aleregików,

Bebilon Bez Laktozy,

– mleka dla wczesniaków: Bebilon Nenatal Home, Nenatal Premium, HMF, Suplement Białka

Bebilon Alerlac.